0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishlori
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار مونتی کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
England
لیگ برتر
Chelsea FC
۱
۱
Leicester City
Finished
۲۰:۰۰
Sheffield United
۱
۰
Crystal Palace
Finished
۱۷:۳۰
France
لیگ ۱
FC Stade Rennes
-
-
Paris Saint Germain
inprogress
۲۳:۳۰
AS Saint Etienne
۱
۱
Stade Brestois 29
Finished
۱۷:۳۰
Stade De Reims
۰
۰
Racing Strasbourg
Finished
۱۹:۳۰
Netherlands
لیگ
Heracles Almelo
-
-
PSV Eindhoven
inprogress
۲۲:۳۰
AZ Alkmaar
۰
۰
FC Groningen
Finished
۱۹:۱۵
Feyenoord Rotterdam
۱
۱
FC Utrecht
Finished
۱۹:۱۵
توئنته
۳
۳
RKC Waalwijk
Finished
۱۷:۰۰
Fortuna Sittard
۲
۳
Willem II Tilburg
Finished
۱۴:۴۵
Denmark
Superligaen
FC Midtjylland
۱
۱
Hobro IK
Finished
۱۸:۳۰
بروندبی آی‌اف
۲
۱
Aalborg BK
Finished
۲۰:۳۰
Silkeborg IF
۳
۳
Sonderjyske
Finished
۱۴:۳۰
Esbjerg FB
۱
۰
Lyngby BK
Finished
۱۶:۳۰
Italy
Coppa Italia
ACF Fiorentina
۳
۱
SS Monza 1912
Finished
۲۰:۴۵
Udinese Calcio
-
-
FC Sudtirol
inprogress
۲۳:۰۰
Spal 2013
-
-
AC Feralpisalo
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
US Sassuolo Calcio
-
-
Spezia Calcio
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Frosinone Calcio
-
-
SS Monopoli 1966
inprogress
۲۳:۰۰
امپلی اف‌سی
-
-
Delfino Pescara 1936
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Cagliari Calcio
-
-
AC Chievo Verona
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
FC Crotone
-
-
UC Sampdoria
inprogress
۲۳:۳۰
AC Pisa 1909
-
-
Bologna FC
inprogress
۲۳:۱۵
US Lecce
-
-
سالرنیتانا
inprogress
۲۳:۱۵
AS Cittadella
-
-
Carpi FC 1909
inprogress
۲۳:۰۰
Hellas Verona
-
-
US Cremonese
inprogress
۲۳:۰۰
Ascoli Calcio 1898 FC
-
-
Trapani Calcio
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Perugia Calcio Spa
۱
۱
Brescia Calcio
Finished
۲۰:۳۰
Bologna FC
-
-
AC Pisa 1909
Cancelled
۱۹:۳۰
Brescia Calcio
-
-
Perugia Calcio Spa
Cancelled
۱۹:۳۰
UC Sampdoria
-
-
FC Crotone
Cancelled
۱۹:۳۰
Sweden
Allsvenskan
Malmo FF
۵
۰
Falkenbergs FF
Finished
۲۰:۰۰
AIK
۱
۲
Kalmar FF
Finished
۱۷:۳۰
Orebro SK
۱
۲
BK Hacken
Finished
۱۷:۳۰
IK Sirius FK
۰
۲
IFK Norrkoping
Finished
۱۷:۳۰
Germany
بوندس‌لیگا
1. FC Union Berlin
۰
۴
RB Leipzig
Finished
۲۰:۳۰
Eintracht Frankfurt
۱
۰
هوفنهایم
Finished
۱۸:۰۰
Ukraine
Premier League
FC Lviv
۰
۲
FC Shakhtar Donetsk
Finished
۲۱:۰۰
FC Zorya Lugansk
۱
۲
FC Oleksandriya
Finished
۲۱:۰۰
FC Olimpik Donetsk
۱
۳
FC Karpaty Lviv
Finished
۱۸:۳۰
Portugal
لیگ برتر
پورتو
۴
۰
Vitoria Setubal
Finished
۰۱:۰۰
Vitoria Guimaraes
-
-
Boavista FC
inprogress
۲۲:۰۰
CD Aves
۳
۱
CS Maritimo Madeira
Finished
۱۹:۳۰
FC Pacos Ferreira
۰
۱
CD Santa Clara
Finished
۱۹:۳۰
Bulgaria
First Professional League
PFC CSKA Sofia
۳
۲
FC Arda Kardzhali
Finished
۱۹:۳۰
PFC Cherno More Varna
-
-
PFC Ludogorets 1945 Razgrad
inprogress
۲۲:۰۰
Serbia
Superliga
FK Partizan
۳
۰
FK Rad
Finished
۲۱:۳۰
FK Vojvodina
-
-
FK Tsc Backa Topola
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
FK Macva Sabac
-
-
FK Napredak Krusevac
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Belgium
A دسته یک
KAA Gent
-
-
KV Oostende
inprogress
۲۲:۳۰
Standard Liege
۴
۱
Royal Excel Mouscron
Finished
۱۷:۰۰
Royal Antwerp FC
۲
۰
سنت ترویدنس
Finished
۲۰:۳۰
Spain
لالیگا
رئال بتیس
-
-
Real Valladolid
inprogress
۲۳:۳۰
اسپانیول
۰
۲
FC Sevilla
Finished
۲۱:۳۰
آلاوس
۱
۰
لوانته
Finished
۱۹:۳۰
Moldova
Divizia Nationala
FC Sheriff Tiraspol
۲
۱
FC Milsami
Finished
۲۱:۳۰
FC Petrocub
۰
۲
FC Sfintul Gheorghe
Finished
۲۰:۳۰
Turkey
سوپر لیگ
Yeni Malatyaspor
-
-
Istanbul Basaksehir FK
inprogress
۲۳:۱۵
کاسیمپاسا
-
-
Trabzonspor
inprogress
۲۳:۱۵
Goztepe SK
-
-
Antalyaspor AS
inprogress
۲۳:۱۵
Atiker Konyaspor 1922
۰
۰
MKE Ankaragucu
Finished
۲۰:۴۵
Czech Republic
لیگ ۱
FK Teplice
۱
۱
FC Viktoria Plzen
Finished
۲۱:۳۰
AC Sparta Prague
۲
۰
FC Banik Ostrava
Finished
۱۷:۳۰
FK Jablonec
۲
۱
FK Mlada Boleslav
Finished
۱۹:۳۰
MFK Karvina
۰
۱
FC Slovan Liberec
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
Brasileiro Serie A
SAO Paulo FC SP
-
-
Ceara SC CE
inprogress
۲۳:۳۰
Fluminense FC RJ
-
-
CSA AL
inprogress
۲۳:۳۰
Cruzeiro EC MG
-
-
Santos FC SP
inprogress
۲۳:۳۰
SC Corinthians SP
۲
۰
Botafogo FR RJ
Finished
۰۰:۳۰
Gremio FB Porto Alegrense RS
۱
۱
SE Palmeiras SP
Finished
۰۴:۳۰
EC Bahia BA
-
-
Goias EC GO
inprogress
۲۳:۳۰
Fortaleza EC CE
۰
۱
SC Internacional RS
Finished
۰۰:۳۰
CR Vasco DA Gama RJ
۱
۴
CR Flamengo RJ
Finished
۰۲:۳۰
CA Paranaense PR
۱
۰
Atletico Mineiro MG
Finished
۰۲:۳۰
Wales
Premier League
THE New Saints FC
۱
۰
Caernarfon Town FC
Finished
۱۸:۰۰
Latvia
Virsliga
Riga FC
۱
۰
FK Liepaja
Finished
۲۰:۳۰
FK Ventspils
۳
۰
FK Rigas Futbola Skola
Finished
۱۸:۳۰
Poland
Ekstraklasa
Legia Warszawa
۱
۰
Kghm Zaglebie Lubin
Finished
۲۰:۰۰
Rakow Czestochowa
۲
۱
KS Lechia Gdansk
Finished
۲۰:۰۰
پیاست گلیویتسه
۱
۰
ویسوا پوتسک
Finished
۱۷:۳۰
Argentina
Superliga
San Lorenzo
۲
۲
Club Atletico Rosario Central
Finished
۰۱:۱۵
Racing Club Avellaneda
۱
۶
CA River Plate
Finished
۰۳:۳۰
Defensa Y Justicia
-
-
Arsenal De Sarandi
inprogress
۲۳:۰۰
CA Patronato Parana
۲
۱
CA Huracan
Finished
۱۸:۳۰
Russia
لیگ برتر
FC Rubin Kazan
۱
۰
FC Arsenal Tula
Finished
۱۵:۳۰
FC Ufa
۲
۰
FK Rostov
Finished
۱۸:۰۰
FC Dinamo Moscow
۱
۲
FC Lokomotiv Moscow
Finished
۲۰:۳۰
USA
Major League Soccer
Los Angeles Galaxy
۲
۲
Seattle Sounders
Finished
۰۶:۳۰
Real Salt Lake
۰
۲
Los Angeles FC
Finished
۰۶:۳۰
Chicago Fire
۲
۰
Philadelphia Union
Finished
۰۴:۳۰
FC Cincinnati
۱
۴
New York City FC
Finished
۰۴:۰۰
Minnesota United FC
۱
۱
Orlando City SC
Finished
۰۴:۳۰
Vancouver Whitecaps FC
۱
۰
DC United
Finished
۰۶:۳۰
Houston Dynamo
۲
۲
Colorado Rapids
Finished
۰۵:۳۰
New York Red Bulls
۱
۱
New England Revolution
Finished
۰۳:۳۰
Montreal Impact
۳
۳
FC Dallas
Finished
۰۴:۰۰
Columbus Crew
۲
۲
Toronto FC
Finished
۰۴:۰۰
Sporting Kansas City
۲
۱
San Jose Earthquakes
Finished
۰۵:۰۰
Finland
Veikkausliiga
KPV Kokkola
۲
۱
HJK Helsinki
Finished
۱۸:۳۰
Croatia
1. HNL
رییکا
-
-
NK Osijek
inprogress
۲۲:۳۰
HNK Hajduk Split
۳
۰
HNK Gorica
Finished
۲۰:۳۰
Norway
Eliteserien
Ranheim
۲
۳
Molde FK
Finished
۲۰:۳۰
Viking FK
-
-
Stromsgodset IF
inprogress
۲۲:۳۰
Stabaek IF
۲
۰
Kristiansund BK
Finished
۱۸:۳۰
Mjondalen
۲
۱
SK Brann
Finished
۲۰:۳۰
Valerenga IF
۱
۲
FK Haugesund
Finished
۲۰:۳۰
Tromsoe IL
۱
۱
Lillestrom SK
Finished
۲۰:۳۰
Russia
Football National League
Torpedo Moscow
۳
۱
Tekstilshchik Ivanovo
Finished
۱۹:۳۰
FC Khimki
۳
۲
FC Neftekhimik Nizhnekamsk
Finished
۱۸:۳۰
FC Rotor Volgograd
۲
۳
FC Shinnik Yaroslavl
Finished
۱۹:۳۰
FC Luch Vladivostok
۳
۰
FC Fakel Voronezh
Finished
۱۱:۳۰
FC Mordovia Saransk
۲
۳
FC Chertanovo Moscow
Finished
۱۸:۳۰
FC Nizhny Novgorod
۱
۱
FC Ska-Khabarovsk
Finished
۱۸:۳۰
FC Avangard Kursk
۱
۱
Chayka Peschanokopskoye
Finished
۱۹:۳۰
FC Armavir
۱
۱
FC Baltika Kaliningrad
Finished
۲۰:۳۰
FC Krasnodar-2
۰
۱
FC Tom Tomsk
Finished
۲۰:۳۰
Japan
J.League 2
Tokyo Verdy
۰
۰
Montedio Yamagata
Finished
۱۴:۳۰
Omiya Ardija
۲
۱
JEF United Ichihara Chiba
Finished
۱۴:۳۰
Singapore
Premier League
Young Lions FC
۲
۴
Hougang United FC
Finished
۱۴:۰۰
Tampines Rovers FC
۲
۰
Albirex Niigata Singapore FC
Finished
۱۴:۰۰
Balestier Khalsa FC
۳
۴
Geylang International FC
Finished
۱۴:۰۰
Norway
1st Division
IK Start
۲
۰
Tromsdalen Uil
Finished
۲۰:۳۰
Hamarkameratene
۴
۴
Kfum Oslo
Finished
۱۷:۳۰
Sandnes Ulf
۲
۳
Jerv FK
Finished
۲۰:۳۰
Stroemmen IF
۱
۱
Notodden FK
Finished
۲۰:۳۰
Raufoss Fotball
۴
۲
Ullensaker/Kisa
Finished
۲۰:۳۰
Nest Sotra
۳
۰
Kongsvinger IL Fotball
Finished
۲۰:۳۰
England
قهرمانی
Reading FC
۳
۰
Cardiff City
Finished
۱۵:۳۰
Indonesia
Liga 1
PSM Makassar
۳
۱
Persib Bandung
Finished
۱۶:۰۰
Costa Rica
Primera Division, Apertura
CS Herediano
۲
۰
Guadalupe FC
Finished
۰۶:۳۰
دپرتیوو ساپریسا
۲
۲
CS Cartagines
Finished
۰۶:۳۰
Limon FC
۳
۴
AD San Carlos
Finished
۰۱:۳۵
AD Santos De Guapiles
۱
۱
AD Municipal Grecia
Finished
۰۴:۳۰
Japan
J.League
Matsumoto Yamaga FC
۱
۱
Nagoya Grampus
Finished
۱۳:۳۰
Gamba Osaka
۱
۱
Jubilo Iwata
Finished
۱۴:۳۰
Slovakia
Superliga
دونایسکا ستردا
۱
۱
MFK Zemplin Michalovce
Finished
۲۰:۳۰
Colombia
Primera A, Clausura
Millonarios FC
۳
۲
CD La Equidad
Finished
۰۰:۴۵
America De Cali
۱
۱
Rionegro Aguilas
Finished
۰۲:۳۰
CD Tolima
۰
۰
CD Once Caldas
Finished
۰۵:۱۵
Cucuta Deportivo FC
۱
۱
Jaguares FC
Finished
۰۳:۰۰
Chile
Primera Division
CD Universidad Catolica
۱
۰
CD Everton Vina Del Mar
Finished
۰۲:۰۰
Deportes Union La Calera
۰
۰
Universidad De Chile
Finished
۲۱:۰۰
Universidad De Concepcion
۱
۱
Huachipato
Finished
۰۴:۳۰
CD Antofagasta
-
-
Cobresal
inprogress
۲۳:۳۰
Czech Republic
FNL
FK Varnsdorf
۲
۱
FC Vysocina Jihlava
Finished
۱۹:۳۰
Romania
Liga 1
Fotbal Club Fcsb
-
-
CSM Politehnica Iasi
inprogress
۲۲:۳۰
FC Botosani
۱
۱
Universitatea Craiova 1948 CS
Finished
۱۹:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga Southwest
SV 07 Elversberg
۴
۱
Bahlinger SC
Finished
۱۶:۳۰
هوفنهایم ۲
۱
۲
Offenbacher FC Kickers 1901
Finished
۱۵:۳۰
Austria
بوندس‌لیگا
FK Austria Wien
۱
۱
FC Admira Wacker Modling
Finished
۱۹:۳۰
SCR Altach
۳
۳
TSV Hartberg
Finished
۱۹:۳۰
استورم گراز
۰
۱
SK Rapid Wien
Finished
۱۹:۳۰
Canada
Canadian Premier League
York 9 FC
۰
۲
Pacific FC
Finished
۰۰:۰۰
Valour FC
۱
۳
Forge FC
Finished
۰۲:۳۰
Russia
Youth League
FK Ufa
۱
۴
FK Rostov
Finished
۱۰:۳۰
Kazakhstan
لیگ برتر
Zhetysu Taldykorgan
۵
۰
FK Aktobe
Finished
۱۶:۳۰
Shakhtyor Karagandy
۳
۰
Kaisar Kyzylorda
Finished
۱۷:۳۰
Germany
2. Bundesliga
Holstein Kiel
۲
۱
Karlsruher SC
Finished
۱۶:۰۰
SpVgg Greuther Furth
۱
۰
SSV Jahn Regensburg
Finished
۱۶:۰۰
SG Dynamo Dresden
۲
۱
هایدنهایم اف سی ۱۸۴۶
Finished
۱۶:۰۰
Austria
2. Liga
SC Austria Lustenau
۰
۲
Grazer AK
Finished
۱۳:۰۰
Korea Republic
K-League 1
Incheon United FC
۰
۰
Jeju United
Finished
۱۴:۳۰
Sangju Sangmu Phoenix
۲
۱
Pohang Steelers
Finished
۱۵:۳۰
Brazil
Brasileiro Serie C, Group A
Botafogo FC PB
۰
۱
Nautico PE
Finished
۰۰:۳۰
ABC FC RN
۱
۱
Sampaio Correa FC MA
Finished
۰۲:۴۵
AD Confianca SE
-
-
Treze FC PB
inprogress
۲۳:۳۰
SD Imperatriz MA
۰
۰
Ferroviario AC CE
Finished
۰۲:۳۰
Panama
Premier Reserve League
Plaza Amador
۱
۱
Tauro FC
Finished
۰۰:۳۰
Italy
Coppa Italia Serie C, Girone H
FC Rieti
-
-
Ternana Calcio
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Estonia
Premium Liiga
Nomme Kalju FC
۲
۲
Viljandi JK Tulevik
Finished
۱۶:۳۰
Korea Republic
K-League 2
Seoul E-Land FC
۲
۰
FC Anyang
Finished
۱۴:۳۰
Australia
U20 NSW Premier League 2
North Shore Mariners FC
۰
۰
Rydalmere Lions FC
Finished
۰۸:۰۰
Czech Republic
MSFL
SK Unicov
۱
۱
FC Velke Mezirici
Finished
۱۲:۴۵
FK Apos Blansko
۱
۰
FC Fastav Zlin B
Finished
۱۲:۴۵
Peru
Primera Division, Clausura
Universidad Cesar Vallejo
۳
۱
Alianza Lima
Finished
۰۵:۳۰
UTC De Cajamarca
۰
۲
FBC Melgar
Finished
۰۱:۰۰
Academia Cantolao
۰
۲
Sport Huancayo
Finished
۰۳:۱۵
Deportivo Municipal
-
-
Deportivo Binacional
inprogress
۲۲:۴۵
Australia
Sunday League Premier Division
Belmont Villa SC
۱
۲
Jaguar FC
Finished
۱۱:۳۰
Chinese Taipei
Intercity League
Ming Chuan University
۲
۲
Tainan City FC
Finished
۱۲:۳۰
Tatung FC
۷
۰
FC Taicheng Lions
Finished
۱۵:۳۰
Belarus
Vysshaya Liga Dublery (Reserve L)
FC Slutsk Reserve
۳
۳
Shakhtyor Soligorsk
Finished
۱۵:۳۰
Ecuador
Serie A
Deportivo Cuenca
۱
۲
SD Aucas
Finished
۰۵:۰۰
Mushuc Runa SC
۲
۰
Delfin SC
Finished
۰۰:۳۰
CD America De Quito
۳
۰
Guayaquil City FC
Finished
۰۲:۴۵
CD Olmedo
-
-
CD EL Nacional
inprogress
۲۲:۳۰
Australia
NPL Queensland, Women
Souths United
۰
۰
Logan Lightning
Finished
۱۲:۳۰
The Gap FC
-
-
Brfc/Ntc
Finished
۱۱:۳۰
Mexico
Primera Division, Apertura
Pumas Unam
۲
۰
Tiburones Rojos De Veracruz
Finished
۲۱:۳۰
CF Monterrey
۲
۰
Deportivo Toluca FC
Finished
۰۶:۳۶
Atletico San Luis
۱
۱
Tigres Uanl
Finished
۰۲:۳۰
CF America
۱
۰
CA Monarcas Morelia
Finished
۰۶:۳۵
Club Leon
۴
۳
Guadalajara Chivas
Finished
۰۴:۳۰
Portugal
Segunda Liga
B پورتو
۱
۱
Varzim SC
Finished
۱۹:۳۰
Estoril Praia
۱
۲
Sporting Farense
Finished
۱۴:۴۵
UD Vilafranquense
۴
۰
SL Benfica B
Finished
۲۱:۴۵
Leixoes SC
۱
۱
Nacional De Madeira
Finished
۱۹:۳۰
CD Cova Piedade
۲
۱
CD Feirense
Finished
۱۹:۳۰
Australia
Brisbane Premier League, Women
Broadbeach United
۰
۱
Ipswich City FC
Finished
۰۹:۳۰
Venezuela
Segunda Division
Gran Valencia Maracay FC
۱
۳
Deportivo Petare
Finished
۰۰:۰۰
Union Local Andina
۲
۲
TFC Maracaibo
Finished
۰۰:۰۰
Fundacion Aifi
-
-
Petroleros de Anzoategui
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Colombia
Primera B, Clausura
Valledupar FC
۳
۱
Orsomarso SC
Finished
۰۰:۳۰
Barranquilla FC
۲
۲
Itagui Leones FC
Finished
۰۰:۳۰
Llaneros FC
۰
۲
Bogota FC
Finished
۰۰:۳۰
Australia
NSW Premier League 2
North Shore Mariners FC
۳
۱
Rydalmere Lions
Finished
۱۰:۰۰
Thailand
Thai League 1
Muang Thong United
۲
۲
PTT Rayong FC
Finished
۱۵:۳۰
USA
National Womens Soccer League
Portland Thorns FC
۳
۱
Washington Spirit
Finished
۰۷:۰۰
Orlando Pride
۰
۲
Utah Royals FC
Finished
۰۴:۰۰
SKY Blue FC
-
-
Reign FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Spain
لالیگا ۲
RC Deportivo La Coruna
۳
۲
Real Oviedo
Finished
۲۰:۳۰
Cadiz CF
-
-
SD Ponferradina
inprogress
۲۲:۳۰
UD Las Palmas
-
-
SD Huesca
inprogress
۲۲:۳۰
Girona FC
۱
۱
Sporting Gijon
Finished
۲۱:۰۰
CD Numancia
۰
۱
AD Alcorcon
Finished
۲۰:۳۰
Estonia
II Liiga Louna/Lääs
Pärnu JK Vaprus II
۰
۸
JK Piraaja Tallinn
Finished
۱۴:۳۰
Slovenia
PrvaLiga
NK Aluminij Kidricevo
-
-
NK Olimpija Ljubljana
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
NK Bravo
۰
۰
NK Domzale
Finished
۱۸:۳۰
NS Mura
۲
۰
NK Rudar Velenje
Finished
۲۰:۳۰
Sweden
Superettan
Dalkurd FF
۳
۰
Gais
Finished
۱۷:۳۰
IF Brommapojkarna
۱
۱
Osters IF
Finished
۲۰:۰۰
India
Durand Cup
چنای سیتی
۲
۱
Army Green
Finished
۱۳:۳۰
USA
USL, Championship
Charleston Battery
۱
۲
Louisville City FC
Finished
۰۴:۰۰
Sacramento Republic FC
۴
۰
Colorado Springs Switchbacks FC
Finished
۰۷:۳۰
Austin Bold FC
۵
۱
Tulsa Roughnecks FC
Finished
۰۵:۰۰
Charlotte Independence
۱
۳
Nashville SC
Finished
۰۳:۳۰
North Carolina FC
۵
۰
Pittsburgh Riverhounds
Finished
۰۳:۳۰
Loudoun United FC
۱
۳
Ottawa Fury FC
Finished
۰۴:۰۰
Birmingham Legion FC
۱
۰
Memphis 901 FC
Finished
۰۴:۳۰
San Antonio FC
۲
۲
Rio Grande Valley FC
Finished
۰۵:۰۰
EL Paso Locomotive FC
۲
۰
Tacoma Defiance
Finished
۰۶:۰۰
New Mexico United
۲
۲
Los Angeles Galaxy II
Finished
۰۶:۰۰
Orange County SC
۳
۰
LAS Vegas Lights
بازی شروع نشده است
۰۶:۳۰
Slovakia
2. Liga
FC Petrzalka 1898
۱
۳
MFK Ruzomberok B
Finished
۱۳:۰۰
FK Slavoj Trebisov
-
-
FC STK 1914 Samorin
Finished
۱۹:۳۰
Slovenia
1. Slovenska Mladinska Liga
NK Olimpija Ljubljana
۱
۳
NK CELJE
Finished
۱۴:۳۰
Denmark
1st Division
Naestved BK
۱
۱
Hvidovre IF
Finished
۱۶:۱۵
راسکیله
۲
۰
Vendsyssel FF
Finished
۱۶:۱۵
Germany Amateur
Regionalliga Bavaria
FC Augsburg II
۰
۰
VfB Eichstatt
Finished
۱۶:۳۰
TSV Buchbach
۲
۱
TSV Aubstadt
Finished
۱۶:۳۰
Algeria
لیگ ۱
ام‌سی وهران
۳
۱
USM Bel Abbes
Finished
۰۰:۱۵
Mexico
Liga Premier
Deportivo Dongu FC
۱
۱
CSD Dorados Sinaloa
Finished
۰۱:۳۰
CD Tepatitlan de Morelos
-
-
Murcielagos FC
بازی شروع نشده است
۰۲:۳۰
Serbia
U19 Serbian League
OFK Belgrade
۰
۳
FC Cukaricki
Finished
۱۳:۳۰
Finland
U20 SM
KaaPo
۱
۱
FC Lahti Akatemia
Finished
۱۵:۰۰
Norway
دسته دو، گروه ۲
Fram Larvik
۲
۰
Alta IF
Finished
۱۵:۳۰
Kjelsas
۴
۰
Senja
Finished
۱۸:۳۰
FK Mjoelner
۱
۱
Elverum
Finished
۱۷:۳۰
Oppsal IF
۱
۰
Odds BK II
Finished
۲۰:۳۰
Germany Amateur
بوندس‌لیگا زنان
VfL Wolfsburg
۱
۰
SC Sand
Finished
۱۶:۳۰
SGS Essen-Schonebeck 19/68
۳
۱
Bayer 04 Leverkusen
Finished
۱۶:۳۰
1 FC Cologne
۲
۱
MSV 02 Duisburg
Finished
۱۶:۳۰
Myanmar
لیگ ملی
Shan United FC
۲
۰
Magway FC
Finished
۱۳:۳۰
Chinland FC
۰
۰
Rakhine United
Finished
۱۴:۰۰
Portugal
U19 Championship, Group South
CD Tondela
۰
۲
SL Benfica
Finished
۱۴:۳۰
Brazil
Brasileiro Serie B
America FC MG
۲
۱
Cuiaba EC MT
Finished
۰۲:۳۰
SC Recife PE
۳
۰
Botafogo FC SP
Finished
۰۰:۰۰
CRB AL
-
-
EC Vitoria BA
inprogress
۲۳:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga Northeast
Hertha BSC Berlin II
۶
۰
FSV Optik Rathenow
Finished
۱۶:۰۰
FSV Union Furstenwalde
۱
۲
FSV Wacker 90 Nordhausen
Finished
۱۶:۰۰
Bischofswerdaer FV 1908
۰
۰
BSG Chemie Leipzig
Finished
۱۶:۰۰
Scotland
League Cup
East Fife FC
۰
۳
گلاسگو رنجرز
Finished
۱۸:۳۰
Dundee FC
۱
۱
Aberdeen FC
Finished
۱۸:۳۰
Turkey
لیگ ۱
Hatayspor
۱
۰
Altinordu FK
Finished
۱۸:۰۰
Akhİsar Beledİyespor
-
-
Adanaspor
inprogress
۲۳:۱۵
Buyuksehir Belediye Erzurumspor
۲
۲
Istanbulspor AS
Finished
۲۰:۴۵
Altay Izmir
-
-
عمرانیه‌اسپور
inprogress
۲۳:۱۵
Italy
Coppa Italia Serie C, Girone I
US Avellino 1912
۱
۰
SSC Bari
Finished
۲۰:۰۰
Belarus
Vysshaya League
FC Gorodeya
۳
۱
Dinamo Minsk
Finished
۲۱:۱۵
Torpedo Minsk
-
-
FC Vitebsk
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Brazil
Brasileiro Serie C, Group B
Ypiranga FC RS
-
-
BOA EC MG
inprogress
۲۳:۰۰
Australia
Sunday League Premier Division Reserve
Joondalup Utd FC
۶
۱
Hamersley Rovers SC Reserves
Finished
۰۹:۱۵
Belmont Villa Reserves
۲
۵
Jaguar FC
Finished
۰۹:۱۵
Brazil
Copa FGF
Sc Internacional Rs B
-
-
Clube Esportivo Aimore RS
Finished
۱۸:۳۰
Caxias RS
-
-
Clube Esportivo Lajeadense RS
inprogress
۲۲:۳۰
Australia
Gold Coast Weekend Metro
Tweed United 3
۴
۱
Nerang Red
Finished
۰۹:۳۰
Robina City
-
-
Bilambil Redbacks FC
inprogress
۰۷:۳۰
Norway
دسته دو، گروه ۱
Bryne FK
۱
۲
Fredrikstad FK
Finished
۲۰:۳۰
Byaesen
۰
۲
Sola FK
Finished
۱۷:۳۰
Nardo
۲
۰
Arendal
Finished
۱۷:۳۰
Hodd IL
۲
۳
Stjordals/Blink
Finished
۱۸:۳۰
Kvik Halden FK
۱
۱
Moss FK
Finished
۲۰:۳۰
Brazil
Campeonato Brasileiro Serie A2, Women
Sao Paulo Fc Sp
-
-
Cruzeiro Ec Mg
Finished
۲۱:۳۰
Bolivia
Division Profesional, Clausura
Club Bamin Real Potosi
-
-
Blooming Santa Cruz
inprogress
۲۳:۳۰
Sport Boys Warnes
-
-
Guabira Montero
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Paraguay
Primera Division, Clausura
Deportivo Santani
۱
۱
SOL De America
Finished
۰۳:۰۰
Cerro Porteno
۰
۰
Club Olimpia
Finished
۰۰:۰۰
Uruguay
Primera Division, Intermedio, Serie B
Liverpool Montevideo
-
-
Racing Club Montevideo
inprogress
۲۲:۳۰
Montevideo Wanderers
-
-
Rampla Juniors
inprogress
۲۲:۳۰
Portugal
Campeonato de Portugal, Group A
Ar Sao Martinho
-
-
Cd Cerveira
Finished
۲۰:۳۰
CDC Montalegre
-
-
AD Oliveirense
Finished
۲۰:۳۰
Italy
Coppa Italia Serie C, Girone C
Reggio Audace FC
۳
۳
Juventus U23
Finished
۲۱:۰۰
Italy
Coppa Italia Serie D
Asd Vastese Calcio 1902
-
-
Calcio Chieti
Finished
۲۱:۰۰
Asd Gladiator 1924
-
-
Acd San Tommaso
Finished
۱۸:۳۰
Fossano Calcio Ssd
-
-
Vado FC
Finished
۱۸:۳۰
Usd Lavagnese 1919
۱
۱
Us Fezzanese 1930
Finished
۱۸:۳۰
Aglianese Calcio
-
-
Asd Grassina
Finished
۱۸:۳۰
Asd Roccella
-
-
Asd Corigliano Calabro
Finished
۱۸:۳۰
Fc Francavilla 1931
-
-
Asd Grumentum Valdagri
Finished
۱۸:۳۰
Forli Fc
-
-
San Marino Calcio
inprogress
۲۳:۰۰
Hungary
NB II
BFC Siofok
-
-
ETO FC Gyor
Finished
۲۱:۳۰
Israel
League Cup, Premier, Playoffs
Beitar Jerusalem FC
-
-
Hapoel Beer Sheva FC
inprogress
۲۲:۰۰
Iceland
Urvalsdeild
FH Hafnarfjordur
-
-
Fylkir Reykjavik
inprogress
۲۲:۳۰
UMF Grindavik
۱
۱
HK Kopavogs
Finished
۲۱:۳۰
IBV Vestmannaeyjar
۱
۱
KA Akureyri
Finished
۲۰:۳۰
Stjarnan Gardabaer
-
-
IA Akranes
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
Argentina
Primera C
Real Pilar FC
-
-
Csdc Espanol
inprogress
۲۳:۰۰
CA Central Cordoba
-
-
Club EL Porvenir
inprogress
۲۳:۰۰
Azerbaijan
لیگ برتر
Sabayil
۱
۰
Zira FK
Finished
۲۰:۳۰
Venezuela
Primera Division Reserve League
Atletico Venezuela
-
-
Caracas Fc
Finished
۲۱:۳۰
Spain
Copa de Catalunya
UA Horta
-
-
CF Badalona
inprogress
۲۲:۳۰
Brazil
U20 Paulista 1st Division, Second Phase
SC Corinthians SP
-
-
SAO Paulo FC SP
inprogress
۲۲:۳۰
England
لیگ ملی
Notts County
۱
۱
Wrexham FC
Finished
۱۸:۳۰
China
China League 1
Xinjiang Tianshan Leopard
۲
۳
Inner Mongolia Zhongyou FC
Finished
۱۶:۰۰
Meizhou Hakka FC
۱
۲
Zhejiang Greentown FC
Finished
۱۶:۰۰
Sichuan Longfor FC
۳
۲
Liaoning Shenyang Whowin
Finished
۱۶:۰۵
Italy
Coppa Italia Serie C, Girone G
SS Teramo Calcio
-
-
AS Gubbio 1910
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Italy
Coppa Italia Serie C, Girone F
Virtus Vecomp Verona
۲
۰
FC Arzignano Valchiampo
Finished
۲۰:۰۰
Ukraine
Vyscha League Ternopil Region
FC Zbruch Pidvolochysk
-
-
FC Berezany
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Austria Amateur
Eliteliga Vorarlberg
RW Rankweil
-
-
SC Austria Lustenau (A)
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FC Lauterach
-
-
Schwarz Weiss Bregenz
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Brazil
Carioca, Serie B2
Queimados RJ
-
-
Profute Volantes FC
Finished
۱۸:۳۰
Barcelona EC RJ
-
-
7 de Abril
inprogress
۲۲:۳۰
Santa Cruz FC RJ
-
-
Mageense FC RJ
inprogress
۲۲:۳۰
Marica FC RJ
-
-
EC Rio Sao Paulo RJ
inprogress
۲۲:۳۰
Belgium
First Division B, First stage
Union Saint-Gilloise
۳
۱
Sporting Lokeren
Finished
۱۸:۳۰
Ukraine
Vyscha League Dnipropetrovsk Region
Skoruk Tomakovka
-
-
HFC Penuel Kriviy Rih
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Mexico
U20 League, Apertura
Pumas Unam
-
-
Veracruz Tiburones Rojos
Finished
۱۸:۳۰
Fc Juarez
-
-
Queretaro
Finished
۱۹:۳۰
Serbia
Prva Liga
FK Graficar Beograd
-
-
FK Kolubara Lazarevac
Finished
۱۹:۳۰
Radnicki Pirot
-
-
FK Zlatibor
Finished
۱۹:۳۰
Fk Kabel Novi Sad
-
-
FK Sindelic Beograd
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Italy
Coppa Italia Serie C, Girone B
US Albinoleffe
۱
۲
Calcio Lecco 1912
Finished
۱۹:۳۰
Italy
Coppa Italia Serie C, Girone L
Sicula Leonzio
۳
۰
US Vibonese Calcio
Finished
۲۰:۰۰
Finland Amateur
3 Division Keski-Pohjanmaa - Vaasa
Narpes Kraft
-
-
Kokkolan Palloseura-62
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Paraguay
Torneo Femenino
Club Guarani
-
-
Libertad Limpeño
Finished
۱۸:۳۰
Cerro Porteno
-
-
Club Olimpia
inprogress
۲۳:۳۰
Club River Plate Asuncion
-
-
Independiente De Campo Grande
inprogress
۲۳:۳۰
Italy
Coppa Italia Serie C, Girone E
SSD Vis Pesaro 1898
-
-
Rimini FC 1912
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Portugal
Campeonato de Portugal, Group B
Lusitania FC Lourosa
-
-
Fc Pedras Rubras
Finished
۲۰:۳۰
Cfc-Cf Canelas 2010
-
-
Fc Felgueiras 1932
Finished
۲۰:۳۰
Finland Amateur
3 Division Helsinki/Uusimaa 1
EsPa
-
-
HPS
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Portugal
Campeonato de Portugal, Group C
Ud Santarem
-
-
Rd Agueda
Finished
۲۰:۳۰
Castelo Branco
-
-
Oliveira Hospital
Finished
۲۰:۳۰
Ac Marinhense
-
-
Vitoria Sernache
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Argentina
Primera B Nacional, Group B
Club Almagro
-
-
San Martin De Tucuman
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Deportivo Riestra Afbc
-
-
Gimnasia Y Esgrima Jujuy
inprogress
۲۳:۰۰
Gimnasia Y Esgrima Mendoza
-
-
CA Defensores De Belgrano
inprogress
۲۳:۳۰
El Salvador
Segunda Division
Csd Vendaval
-
-
Ilopaneco
Finished
۲۱:۰۰
Denmark
2nd Division, Pulje 2
Ringkobing IF
۱
۳
Thisted FC
Finished
۲۱:۳۰
Brazil
Copa Paulista, Group 4
EC Santo Andre SP
-
-
AD Sao Caetano SP
inprogress
۲۲:۳۰
Peru
Segunda Division
Los Caimanes
-
-
Deportivo Coopsol
inprogress
۲۲:۳۰
Uruguay
Primera Division, Intermedio, Serie A
CA Progreso
-
-
Defensor Sporting
inprogress
۲۲:۳۰
Uruguay
Segunda Division
Bella Vista
-
-
Albion FC
inprogress
۲۲:۳۰
Italy
Coppa Italia Serie C, Girone A
AC Renate
-
-
Como 1907
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Argentina
Primera B, Apertura
CA Acassuso
-
-
Club Atletico Los Andes
inprogress
۲۳:۰۰
Paraguay
Division Intermedia
Resistencia FC
-
-
General Caballero
inprogress
۲۳:۱۵
Thailand
Thai League 2
Thailand Honda FC
۲
۰
Chiangmai United
Finished
۱۵:۳۰
Rayong FC
۱
۱
Sisaket FC
Finished
۱۵:۳۰
Austria Amateur
Regionalliga Salzburg
SAK 1914 Salzburg
۳
۱
SV Grödig Amateure
Finished
۱۷:۳۰
Estonia
II Liiga Ida/Põhi
Maardu Linnameeskond II
-
-
JK Narva Trans II
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Kohtla-Jarve JK Jarve II
۲
۵
FC Ararat
Finished
۱۴:۳۰
Chile
Segunda Division
Lautaro de Bui­n
-
-
Arturo Fernandez Vial
بازی شروع نشده است
۰۰:۰۰
International Clubs
دوستانه - باشگاهی
Cd Acaxual
-
-
Cd Acajutla
بازی شروع نشده است
۰۰:۳۰
Dav Santa Ana
۳
۱
CD AZUQUECA
Finished
۱۳:۳۰
Cd Tarancon
۱
۰
AD Torrejon
Finished
۱۳:۳۰
UD Ibarra
۱
۲
UD Las Palmas B
Finished
۱۵:۰۰
CF Burgos
۳
۲
رئال مادرید کستیلا
Finished
۲۱:۳۰
Valencia CF Mestalla
۳
۱
Gimnastic De Tarragona
Finished
۲۱:۳۰
Unionistas De Salamanca CF
۱
۲
Merida AD
Finished
۲۱:۳۰
UD Paterna
-
-
CD Quintanar Del Rey
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Argentina
Primera B Nacional, Group A
CA Belgrano
۱
۱
San Martin De San Juan
Finished
۰۱:۳۰
Guillermo Brown
-
-
CA Barracas Central
inprogress
۲۲:۳۵
Nicaragua
U20 Liga Primera Juvenil
Managua
-
-
Real Esteli FC
inprogress
۰۲:۰۰
Las Sabanas Cf
-
-
Real Madriz
بازی شروع نشده است
۰۳:۰۰
Diriangen
-
-
Walter Ferretti
Finished
۰۳:۰۰
Chinandega
-
-
Juventus
inprogress
۲۳:۰۰
CD Ocotal
-
-
Art Jalapa
inprogress
۲۳:۰۰
Guatemala
Liga Nacional, Apertura
CSD Comunicaciones
۳
۰
CD Malacateco
Finished
۰۴:۳۰
CSD Coban Imperial
۳
۰
Deportivo Guastatoya
Finished
۰۶:۳۰
Deportivo Sanarate
۰
۰
Antigua Gfc
Finished
۲۱:۳۰
Santa Lucia Cotzumalguapa FC
-
-
Deportivo Siquinala
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Australia
Brisbane Capital League 2 Reserve
Kangaroo Point Rovers Reserves
-
-
Tarragindi Tigers Reserves
بازی شروع نشده است
۰۷:۳۰
Australia
U20 Victoria Premier League
South Melbourne FC
-
-
Altona Magic SC
بازی شروع نشده است
۰۸:۰۰
Australia
Brisbane Capital League 2
Kangaroo Point Rovers
-
-
Tarragindi Tigers
inprogress
۰۹:۳۰
Kazakhstan
Super League, Women
Sdusshor 8
-
-
Biik Kazygurt
بازی شروع نشده است
۱۲:۳۰
International
AFF Championship, Women
Indonesia
-
-
Vietnam
Finished
۱۲:۳۰
Czech Republic
Divize E
Mfk Karvina B
-
-
Polanka
بازی شروع نشده است
۱۲:۴۵
Austria Amateur
Regionalliga Tirol
SVG Reichenau
۲
۲
SV Hall
Finished
۱۳:۰۰
FC Wacker Innsbruck II
-
-
Schwaz
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Telfs
-
-
Zirl
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Austria Amateur
Kärnten Unterliga Ost
St Michael/Lav
۲
۳
Annabichler SV
Finished
۱۳:۳۰
Brazil
Catarinense, Serie B
Clube Nautico Almirante Barroso SC
۱
۴
Concordia AC SC
inprogress
۱۷:۳۰
Slovenia
Slovenska Nogometna Liga, Women
ZNK Cerklje
-
-
ZNK Radomlje
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Germany
3. Liga
1 FC Kaiserslautern
۰
۳
آینتراخت براونشوایگ
Finished
۱۵:۳۰
FC Carl Zeiss Jena
۱
۲
SV Waldhof Mannheim 07
Finished
۱۶:۳۰
Ireland
Leinster Senior League, Senior Division
Crumlin United FC
-
-
St Mochtas FC
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Russia
Republic of Tatarstan Championship
Enegretic-Bugylma
-
-
Shinnik-Nizhekamsk
inprogress
۱۵:۳۰
Denmark
2nd Division, Pulje 1
Holbaek BI
۳
۲
B 93 Kopenhagen
Finished
۱۵:۳۰
Vietnam
V-League
CLB BD Thanh Hoa
۰
۳
Vicem Hai Phong
Finished
۱۵:۳۰
Sanna Khanh Hoa Bvn
۱
۴
Song Lam Nghe AN
Finished
۱۶:۳۰
Russia
Siberia Higher League
Polimer Barnaul
-
-
Dinamo-m Barnaul
inprogress
۱۶:۰۰
Germany Amateur
Regionalliga North
Eintracht Norderstedt
۲
۳
Holstein Kiel II
Finished
۱۶:۳۰
VfB Oldenburg
۱
۲
SC Weiche Flensburg 08
Finished
۱۷:۳۰
SV Drochtersen/Assel
۴
۲
Lueneburger SK Hansa
Finished
۱۷:۳۰
Lithuania
A Lyga
FC Stumbras
-
-
Zalgiris Vilnius
Cancelled
۱۶:۳۰
FK Atlantas Klaipeda
۰
۲
FK Panevezys
Finished
۱۸:۳۰
Suduva Marijampole
-
-
FK Palanga
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Sweden
Damallsvenskan, Women
Kopparbergs/Goteborg FC
۲
۰
Kristianstads Dff
Finished
۱۷:۳۰
Eskilstuna United
۱
۱
Pitea IF
Finished
۱۸:۳۰
Linkopings FC
۲
۱
Vittsjo Gik
Finished
۱۹:۳۰
Norway
Toppserien, Women
Sandviken
۱
۰
Trondheims-Orn
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Paulista, Segunda Divisao
Guarulhos
-
-
Sao Jose EC SP
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Copa Paulista, Group 3
Associacao Portuguesa De Desportos SP
-
-
CA Juventus SP
inprogress
۲۳:۳۰